O marce 

Historia marki Kegel-Błażusiak


Firma Kegel-Błażusiak ma bardzo długą historię, sięgającą 1979 roku. Właśnie wtedy dwaj bracia Błażusiakowie rozpoczęli perspektywiczną działalność w swojej rodzinnej miejscowości, a dokłądnie w Nowym Targu . Byli młodymi ludźmi, pełnymi pasji i energii, których łączył wspólny cel. Dążyli do jego osiągnięcia ze wszystkich sił. Podążali za swoimi marzeniami, nie zważając na przeciwności losu. Ciężka praca i wytrwałość zaowocowały. Dzisiaj Kegel-Błażusiak jest jednym z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego.


Każda historia ma swój początek.. Pierwszym krokiem braci Błażusiaków w dążeniu do celu, było otwarcie niewielkiej rodzinnej wytwórni, która produkowała odzież roboczą na niewielką skalę. Pierwsza produkcja odbywała się w domu prywatnym. Z pozoru drobne przedsięwzięcie ruszyło pełną parą, a interes się rozwijał dlatego też podjęto kroki, dotyczące budowy większych zakładów produkcyjnych- w Ochotnicy, Nowym Targu i w Jabłonce. Zaczęto zatrudniać coraz więcej osób, a zykłe maszyny zastąpiono automatami. Nowoczesny sprzęt przyśpieszył produkcję. Rozszerzono asortyment i wzbogacono ofertę o kolejne wysokiej jakości produkty. Po wzbogaceniu asortymentu odzieży roboczej, przyszedł czas na pokrowce samochodowe a następnie na produkcję butów roboczych. 

 

     

 

 Dynamiczny rozwój spowodował, że dziś firma Kegel-Błażusiak to prężnie działające przedsiębiorstwo z ponad 30-letnią tradycją, które zatrudnia ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, w aż trzech wielkich fabrykach.

 

     

 

 Firma zatrudnia obecnie kilkuset profesjonalistów, z których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie oraz ma jasno nakreślone obowiązki. Sukces firmy Kegel-Błażusiak to także sukces jej pracowników.

 

      

 

 Firma wytwarza produkty najwyższej klasy, które cieszą się zasłużonym uznaniem w całej Europie. Wykorzystuje wyłącznie sprawdzone surowce, które pochodzą od zaufanych dostawców. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty techniczne oraz gwarancje.

 

      

 

Długoletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć niezwykle atrakcyjną ofertę. Jesteśmy nakierowani na potrzeby klienta i staramy się sprostać jego wymaganiom.

  

  

 

Od lat dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były jak najwyższej jakości. Niech sukces firmy Kegel-Błażusiak stanie się Państwa sukcesem.


Kontynuuj Zakupy

Przymierz i odbierz produkt
about

Sklep internetowy www.practic24.pl posiada szeroką ofertę produktową firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Początki firmy Kegel-Błażusiak sięgają roku 1979.

 

W sklepie www.practic24.pl kupisz eleganckie i bardzo dobrze dopasowane pokrowce na fotele i kanapy samochodowe - wykonane z myślą o konkretnych modelach samochodów; nieprzemakalne, a jednocześnie paro-przepuszczalne plandeki samochodowe; olejoodporne i nieprzemakalne pokrowce serwisowe; koszulki samochodowe; pokrowce do przewozu psa i wiele innych produktów wysokiej jakości. Pokrowce marki Kegel-Błażusiak są bardzo bezpieczne i spełniają najwyższe normy wytrzymałości. Ich wysoka jakość potwierdzona jest certyfikatami

 

W sklepie www.practic24.pl zakupisz również odzież roboczą wysokiego gatunku. Odzież robocza Kegel-Błażusiak, zaprojektowana z myślą o konkretnych grupach zawodowych, spełnia wszystkie niezbędne wymogi i normy. Dzięki materiałom wysokiej jakości i perfekcyjnemu wykonaniu, odzież marki Kegel-Błażusiak charakteryzuje się wysoką odpornością na rozdarcia, przetarcia i odbarwienia.

 

Zamówienia realizujemy do 48h, gdyż posiadamy duży zapas wszystkich produktów, a nasze zakłady produkcyjne w Nowym Targu, Ochotnicy i Jabłonce prosperują cały czas. Staramy się zatem działać niemalże od razu po złożeniu zamówienia. Zarówno sprzedaż wysyłkowa jak i sprzedaż stacjonarna odbywa się w sklepie fabrycznym w Krakowie. Tutaj również można odebrać zamówione w sklepie internetowym produkty. Odbiór Osobisty jest bezpłatny, dlatego też zachęcamy do skorzystania z możliwości Odbioru Osobistego. Odwiedzając Nasz sklep, będziesz mógł obejrzeć, dotknąć, a nawet przymierzyć produkt.

 

Copyright ©2022 KEGEL-BŁAŻUSIAK. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.   Realizacja: Mysklep-online.pl