Zwroty 

Zwroty

W momencie, kiedy produkt nie spełnia Państwa oczekiwań jest możliwość jego zwrotu bez podania przyczyny do 14 dni od dnia otrzymania towaru. Warunkiem jest jednak niezmieniony stan towaru – musicie Państwo posiadać oryginalne opakowanie, a sam produkt nie może mieć śladów użytkowania.
W takim przypadku prosimy Państwa o podesłanie towaru razem z otrzymaną z nim fakturą oraz zaznaczoną częścią „ZWROT”. Macie Państwo gwarancję zwrotu wartości produktu w terminie do 14 dni . Nie zwracamy natomiast kosztów przesyłki. Pragniemy również poinformować Państwa, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zwrot zakupionego towaru prosimy odesłać przesyłkę na adres:
Practic
30-348 Kraków
ul. Grota Roweckiego 10
Z dopiskiem „ZWROT”

 

Reklamacje

Każdy towar kupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją i może zostać wymieniony, jeżeli posiada wady fabryczne bądź został uszkodzony mechaniczne w trakcie wysyłki. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru zwykłą przesyłką pocztową wraz z otrzymaną z nim fakturą z zaznaczoną częścią „Reklamacja” i opisem przyczyn reklamacji. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeżeli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wycofania towaru z produkcji), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze.
Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. Koszt opłaty pocztowej zostanie państwu zwrócony niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji w terminie do …

Przesyłkę z reklamacją prosimy odesłać na adres:
Practic
30-348 Kraków
ul. Grota Roweckiego 10
Z dopiskiem „REKLAMACJA”


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy Państwa o kontakt z naszymi pracownikami:
Email: sklep@practic24.pl 
Tel: (012) 262-66-66, 261-16-10
W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy Państwa o kontakt w godzinach otwarcia.

Pragniemy poinformować, że nasz sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00. w sobotę w godzinach 10:00 – 13:00,

 

Załączniki:

Formularz odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy 


Kontynuuj Zakupy

Przymierz i odbierz produkt
about

Sklep internetowy www.practic24.pl posiada szeroką ofertę produktową firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Początki firmy Kegel-Błażusiak sięgają roku 1979.

 

W sklepie www.practic24.pl kupisz eleganckie i bardzo dobrze dopasowane pokrowce na fotele i kanapy samochodowe - wykonane z myślą o konkretnych modelach samochodów; nieprzemakalne, a jednocześnie paro-przepuszczalne plandeki samochodowe; olejoodporne i nieprzemakalne pokrowce serwisowe; koszulki samochodowe; pokrowce do przewozu psa i wiele innych produktów wysokiej jakości. Pokrowce marki Kegel-Błażusiak są bardzo bezpieczne i spełniają najwyższe normy wytrzymałości. Ich wysoka jakość potwierdzona jest certyfikatami

 

W sklepie www.practic24.pl zakupisz również odzież roboczą wysokiego gatunku. Odzież robocza Kegel-Błażusiak, zaprojektowana z myślą o konkretnych grupach zawodowych, spełnia wszystkie niezbędne wymogi i normy. Dzięki materiałom wysokiej jakości i perfekcyjnemu wykonaniu, odzież marki Kegel-Błażusiak charakteryzuje się wysoką odpornością na rozdarcia, przetarcia i odbarwienia.

 

Zamówienia realizujemy do 48h, gdyż posiadamy duży zapas wszystkich produktów, a nasze zakłady produkcyjne w Nowym Targu, Ochotnicy i Jabłonce prosperują cały czas. Staramy się zatem działać niemalże od razu po złożeniu zamówienia. Zarówno sprzedaż wysyłkowa jak i sprzedaż stacjonarna odbywa się w sklepie fabrycznym w Krakowie. Tutaj również można odebrać zamówione w sklepie internetowym produkty. Odbiór Osobisty jest bezpłatny, dlatego też zachęcamy do skorzystania z możliwości Odbioru Osobistego. Odwiedzając Nasz sklep, będziesz mógł obejrzeć, dotknąć, a nawet przymierzyć produkt.

 

Copyright ©2022 KEGEL-BŁAŻUSIAK. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.   Realizacja: Mysklep-online.pl